نکات کلیدی اولیه که موجب افزایش رتبه سایت در گوگل می شود

نکات کلیدی اولیه که موجب افزایش رتبه سایت در گوگل می شود

1-بهینه سازی داخلی سایت 
بهینه سازی داخلی سایت شامل موارد زیادی مثل لینک های داخلی ، لینک های خارجی ، بهینه سازی عنوان صفحات سایت ، بهینه سازی تصاویر و url ها .... می شود.
2-محتوای با کیفیت و مرتبط با موضوع
امروزه محتوا یکی از عوامل موثر در رتبه بندی بخصوص گوگل است سایت های با صفحات خالی و یا صفحاتی که فقط دارای عنوان و عکس هستند نباید امیدی برای کسب رتبه در موتورهای جستجوکننده داشته باشند محتوای غیر تکراری و کپی نشده تاثیر معجزه آسایی در رتبه سایت  دارد.
3-لینک های ورودی به سایت 
لینک هایی که به وبسایت شما داده می شود نقش بسیارمهمی در رتبه سایت دارد سایتی که به آن هیچ لینکی داده نشده سایت بسیارضعیفی و بی استعدادی در سئو خواهد بود.
هر چه تعداد سایت هایی که به سایت شما لینک داده اند و کیفیت آن سایت ها بیشتر باشد احتمالا سایت شما دارای اهمیت و کیفیت بیشتری است. موتورهای جستجوگر همواره سعی میکنند سایت های مهم با بیشترین کیفیت را متناسب با کلماتی که کاربران جستجو می کنند به انها نشان دهند.
4-انتشار مطالب شما در شبکه های اجتماعی
این مورد زیر مجموعه ای از مورد بالا می باشد و از موارد موثر در فهرست شدن مطالب شما و گاها افزایش رتبه ی شما در موتورهای جستجو است.
5-تبلیغات
تبلیغات خوب عامل موثر در شناخت و شهرت سایت شماست همین امر باعث می شود بخش زیادی از فرایندهای بهینه سازی برای سایت شما بطور اتوماتیک انجام شود.
 

نوشتن نظروبلاگ گروه آرتین

ارائه مطالب مفید و سودمند در زمینه طراحی سایت ، بازاریابی اینترنتی و بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)

مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین
تیم پشتیبانی مشتریان
درباره گروه فناوران آرتین

گروه فناوران آرتین با یک تیم با تجربه ، خدماتی چون طراحی سایت ، طراحی سیستم های اختصاصی تحت وب و تحت ویندوز و بهینه سازی سایت را بر اساس نیاز و سلیقه مشتریان ارائه می کند . این شرکت با بهره گیری از دانش و تکنولوژی های جدید برنامه نویسی توانسته با همت و پشتکار خود سیستم های پر قدرت و حرفه ای تحت وب همچون فروشگاهی ، شرکتی ، سازمانی ، صنعتی و سیستم های اختصاصی مورد نیاز کارخانجات را تولید و به عرصه فروش