روانشناسی رنگ ها در طراحی وبسایت(3)

روانشناسی رنگ ها در طراحی وبسایت(3)

روانشناسی رنگ سفید
رنگ سفید نماد اخلاص، پاکی، شادی، صمیمیت و امنیت است.

رنگ سفید رنگ دکترها، پرستارها و دندانپزشک‌ها است برای همین در طراحی وبسایت‌هایی با موضوع سلامتی استفاده می شود و وبسایت‌های علمی .استفاده از رنگ سفید در کنار رنگهای دیگر چون می تواند تاثیر متفاوتی داشته باشد اکثرا می توان برای هر نوع وبسایتی مورد استفاده قرار گیرد.
 روانشناسی رنگ صورتی
با اینکه رنگ صورتی زیرمجموعه خانواده رنگ قرمز است ولی خشم و شرارات رنگ قرمز را ندارد نشانه ی عشق و صمیمیت و رمانتیک بودن است و آرام بخش نیز می باشد.رنگ صورتی برای طراحی سایت‌هایی با موضوعات مرتبط با زنان و دختران و محصولات زنانه متناسب است.در وبسایت های رسمی و جدی استفاده از صورتی روشن که نشانه ی زرق و برق است توصیه میشود استفاده نکنید.
طبق بحث‌های مطرح شده طراحی وب سایت بیش از آن چیزی که ممکن است به نظر برسد پیچیدگی دارد. یک سایت زمانی برای شما بهترین بازدهی را خواهد داشت که طراحی مناسبی داشته باشد. گروه آرتین با بهره‌گیری از کادر مجرب طراحی وب سایت، و با پشتوانه تجربه چند ساله در صنعت وب هاستینگ می‌تواند تجربه‌ای دلپذیر از دارا بودن یک وب سایت را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشتن نظروبلاگ گروه آرتین

ارائه مطالب مفید و سودمند در زمینه طراحی سایت ، بازاریابی اینترنتی و بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)

مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین
تیم پشتیبانی مشتریان
درباره گروه فناوران آرتین

گروه فناوران آرتین با یک تیم با تجربه ، خدماتی چون طراحی سایت ، طراحی سیستم های اختصاصی تحت وب و تحت ویندوز و بهینه سازی سایت را بر اساس نیاز و سلیقه مشتریان ارائه می کند . این شرکت با بهره گیری از دانش و تکنولوژی های جدید برنامه نویسی توانسته با همت و پشتکار خود سیستم های پر قدرت و حرفه ای تحت وب همچون فروشگاهی ، شرکتی ، سازمانی ، صنعتی و سیستم های اختصاصی مورد نیاز کارخانجات را تولید و به عرصه فروش