توصیه هایی در فروشندگی ( قابل اعتماد بودن)

توصیه هایی در فروشندگی ( قابل اعتماد بودن)

بسیاری از فروشندگان فقط به این مسئله فکر می کنند ، که آیا یاد گرفته اند ، قابل اطمینان و با ارزش جلوه کنند یا خیر . نکته این نیست که شما فقط با ارزش و قابل اطمینان جلوه کنید ، بلکه با پیروی از اصول صداقت باید واقعا قابل اعتماد باشید.
از همه مهمتر باید وقت شناس باشید . اگر به کسی قول می دهید که ساعت 9 صبح پیش او می روید ، باید راس ساعت 9 در آنجا باشید ، نه اینکه نه و دو دقیقه . بهتر آن است که ساعت 8:55 به دیدار او بروید و به خاطر زود رسیدن چند دقیقه ای انتظار بکشید . بعضی از فروشندگان این اصل را در نظر می گیرند و پس از چندی آنها را به وسیله ای برای رنجش تبدیل می کنند و گروهی دیگر ، از آن به عنوان وسیله ای برای نشان دادن قابلیت اعتماد و وقت شناسی و اهمیتی که به مشتری می دهند ، استفاده می کنند.
اگر فکر می کنید اینگونه جزئیات کوچک اثرات تعیین کننده ندارند در اشتباهید . در شروع برقراری رابطه با یک مشتری فقط همین نقاط کوچک است که مشتری می تواند با استفاده از آنها در مورد شخصیت شما قضاوت کند و این تنها ابزاری است که در اختیار دارید . وعده ها و قول های بزرگ ولی عدم دقت به جزئیات کوچک باعث می شود که شما هم یکی از میلیون ها فروشنده ناموفق باشید .
روابط بین انسانها بر اساس اعتماد مستحکم می شود و ایجاد اعتماد به شواهد نیاز دارد. نمی خواهم بگویم شما باید نشان دهید که مطیع مشتری هستید، بلکه برعکس ، باید به او بفهمانید که شما از قدرت هدایت و رهبری اش برخوردارید. باید به او نشان دهید که می تواند در هر چیزی ،چه کوچک چه بزرگ ، به شما متکی باشد . در نتیجه باید عادت کنید آنچه را قول می دهید انجام دهید و ترجیحا بیش از آنچه که قول داده بودید. در آن صورت است که در موقعیتی خواهید بود که بتوانید با قدرت تمام به مشتری بگویید
 (( به دنبال من بیایید))
 

نوشتن نظروبلاگ گروه آرتین

ارائه مطالب مفید و سودمند در زمینه طراحی سایت ، بازاریابی اینترنتی و بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)

مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین
تیم پشتیبانی مشتریان
درباره گروه فناوران آرتین

گروه فناوران آرتین با یک تیم با تجربه ، خدماتی چون طراحی سایت ، طراحی سیستم های اختصاصی تحت وب و تحت ویندوز و بهینه سازی سایت را بر اساس نیاز و سلیقه مشتریان ارائه می کند . این شرکت با بهره گیری از دانش و تکنولوژی های جدید برنامه نویسی توانسته با همت و پشتکار خود سیستم های پر قدرت و حرفه ای تحت وب همچون فروشگاهی ، شرکتی ، سازمانی ، صنعتی و سیستم های اختصاصی مورد نیاز کارخانجات را تولید و به عرصه فروش