ترفند های اینیستاگرامی(4)

ترفند های اینیستاگرامی(4)

۴۱. تحلیل رشد: از Iconosquareقبلا( Statigram) نام داشت برای بررسی میزان رشد حساب کاربری خود استفاده کنید. بدین وسیله می‌توانید متوجه شوید که مخاطبان تان از چه تصاویری بیشتر استقبال می‌کنند و همان تصویر را به اشتراک بگذارید.

۴۲. ویرایش عکس: برای ویرایش عکس‌ها از قاب و افکت استفاده کنید. عکس‌ها را با ابزارهای ویرایش مانند Aviary جذاب تر کنید.
۴۳. با برنامه ریزی پیش روید: ابتدا برنامه ریزی کنید و سپس همه چیز را آماده کنید و در نهایت عمل کنید.به تهیه برنامه ای برای چگونگی فعالیت کردن در اینستاگرام بپردازید. سپس برنامه ای برای نگه داشتن خود در وضعیتی مناسب تهیه کنید.
 ۴۴. تاثیر کلمه لایک: در نوشتارهای خود از کلمه لایک استفاده کنید. تحقیقات نشان می دهد که استفاده از کلمه لایک باعث می‌شود ۸۹ درصد تعداد لایک ها بیشتر شود.
۴۵. جملات ارزشمند: تصاویری حاوی جملات ارزشمند به اشتراک بگذارید. نقل قول بزرگان در شبکه‌های بسیار متداول هستند. با استفاده از ابزاری مانند Canva، تصاویری با جملات ارزشمند که انگیزشی، الهام بخش یا طنز باشند پست کنید.
۴۶. مخاطبین: لیست مخاطبین خود را به حساب کاربری‌تان اضافه کنید. روی علامت ۳ نقطه در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید و سپس روی «یافتن دوستان» ضربه بزنید و لیست مخاطبین ایمیل را انتخاب کنید. این راه در عین سادگی معمولا برای افزایش فالوور اینستاگرام جواب می دهد.
۴۷. تعامل با دیگر صفحات: با افراد با نفوذ در اینستاگرام شبکه شوید. هشتگهای مرتبط با کسب و کار خود را جستجو کنید و سراغ صفحات با تعداد فالوور بالا بروید و با آنها تعامل کنید. نظراتی متفکرانه روی پست‌ها بگذارید و روابط خود را توسعه دهید. این رویکرد منجر به افزایش تعداد فالوورهای واقعی اینیستاگرام می شود.
۴۸. تجزیه تحلیل پست ها: از ابزاری مانند Crowdfire استفاده کنید تا بتوانید به تجزیه و تحلیل تاثیر پست های خود در اینستاگرام بپردازید.
۴۹. همکاری با کاربران: با سایر کاربران اینستاگرام همکاری نزدیکی داشته باشید. کاربرانی را پیدا کنید که تعداد فالوورهای مشابه شما داشته باشند و ترتیبی در نظر بگیرید که با منشن کردن، بتوانید برای یکدیگر فالوور جدید ایجاد کنید.
۵۰. هشتگ جدید بسازید: انجمنی تشکیل دهید و هشتگ خاص و جدید بسازید. این گروه جدید می‌تواند چالش یا مسابقه‌ای را دنبال کند و شما با هشتگ خاص و منحصر به فرد خود می‌توانید آن را ایجاد کنید.
 

نوشتن نظروبلاگ گروه آرتین

ارائه مطالب مفید و سودمند در زمینه طراحی سایت ، بازاریابی اینترنتی و بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)

مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین
تیم پشتیبانی مشتریان
درباره گروه فناوران آرتین

گروه فناوران آرتین با یک تیم با تجربه ، خدماتی چون طراحی سایت ، طراحی سیستم های اختصاصی تحت وب و تحت ویندوز و بهینه سازی سایت را بر اساس نیاز و سلیقه مشتریان ارائه می کند . این شرکت با بهره گیری از دانش و تکنولوژی های جدید برنامه نویسی توانسته با همت و پشتکار خود سیستم های پر قدرت و حرفه ای تحت وب همچون فروشگاهی ، شرکتی ، سازمانی ، صنعتی و سیستم های اختصاصی مورد نیاز کارخانجات را تولید و به عرصه فروش