ترفند های اینیستاگرامی(3)

ترفند های اینیستاگرامی(3)

۳۱. هشتگ برندتان:  عکس ها را با هشتگ برند خود ارسال کنید و فالوورهای خود را تشویق کنید تا از آن استفاده کنند. این کار طرفداران شما را تشویق می کند تا با نام تجاری شما ارتباط برقرار کنند و در عین حال بازدید صفحه شما را افزایش پیدا می‌کند. با مشاهده فعالیت شرکت های بزرگ خواهید دید که چقدر از این روش برای افزایش فالوور اینستاگرام استفاده می کنند و نتیجه هم می گیرند!
۳۲. پست میهمان: از یک مهمان دعوت کنید تا در حساب کاربری شما پست بگذارد. اگر بتوانید با یک فرد با نفوذ در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید، می‌توانید از وی بخواهید تا به صورت مهمان در صفحه شما پست بگذارد. این استراتژی مطمئنی برای ایجاد تعامل بیشتر شما با مخاطبان و افزایش تعداد فالوورهای شما خواهد شد.
۳۳. اشتراک گذاری تصاویر دیگران: تصاویر ارسال شده توسط کاربران را به اشتراک بگذارید، مخصوصا مواردی که در آنها محصول شما نمایش داده شده است. این کار دیگران را تشویق می‌کند تا تصاویر محصولات شما را نیز به اشتراک بگذارند.
 
۳۴. پشت صحنه کسب و کارتان: عکس های پشت صحنه را به اشتراک بگذارید. به اشتراک گذاشتن این تصاویر نشان می دهد افراد واقعی در پشت این برند حضور دارند.
۳۵. تبلیغ در ایمیل: تبلیغ حساب کاربری اینستاگرام خود را به افرادی که در ایمیل شما هستند، بفرستید. به صورت دوره ای تصویری در قالب خبرنامه به اشتراک بگذارید و آن را به حساب کاربری اینستاگرام خودتان پیوند دهید. این روش یکی از بهترین روش های افزایش فالوور اینستاگرام بیرون از فضای نرم افزار است.
۳۶. نام کاربری شما: در نام کاربری پیج شخصی خود مشخصاتی در مورد کسب و کارتان اضافه کنید: نشان تجاری، لوگو و برگه اطلاعات محصول و …
۳۷. دوستان فیس بوکی: در اینستاگرام تمام دوستان فیس بوک خود را دنبال کنید. بسیاری از آنها هم شما را فالو خواهند کرد. برای انجام این کار، به سادگی به تنظیمات اینستاگرام وارد شوید و روی نماد ۳ نقطه در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید. “یافتن دوستان” را انتخاب کنید و سپس “یافتن دوستان در فیس بوک” را انتخاب کنید.
۳۸. قالب عکس ها: برای عکس‌ها لبه و ساختار در نظر بگیرید. تصاویر با لبه های مشخص ۱۲۵٪ بیشتر از بقیه تصاویر لایک دریافت می ‌کنند.
۳۹. داستان بگویید: برای افزایش فالوور اینستاگرام یک راه جالب تعریف داستان برای فالوورهاست. روی عکس نوشته به کار ببرید تا بتوانید یک داستان جذاب را تعریف کنید. داستان گویی به تعامل بیشتر و ارتباط عاطفی شما با فالوورها کمک می کند. بهتره است داستان با عکس خودتان همراه باشد.
۴۰. تگ کردن افراد معروف: اگر در رویدادی حضور داشته اید و عکس گرفته اید، برای افزایش بازدیدها، اینستاگرامرهای معروف را تگ کنید و تصویر را به اشتراک بگذارید.
 

نوشتن نظروبلاگ گروه آرتین

ارائه مطالب مفید و سودمند در زمینه طراحی سایت ، بازاریابی اینترنتی و بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)

مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین
تیم پشتیبانی مشتریان
درباره گروه فناوران آرتین

گروه فناوران آرتین با یک تیم با تجربه ، خدماتی چون طراحی سایت ، طراحی سیستم های اختصاصی تحت وب و تحت ویندوز و بهینه سازی سایت را بر اساس نیاز و سلیقه مشتریان ارائه می کند . این شرکت با بهره گیری از دانش و تکنولوژی های جدید برنامه نویسی توانسته با همت و پشتکار خود سیستم های پر قدرت و حرفه ای تحت وب همچون فروشگاهی ، شرکتی ، سازمانی ، صنعتی و سیستم های اختصاصی مورد نیاز کارخانجات را تولید و به عرصه فروش