ترفند های اینیستاگرامی(2)

ترفند های اینیستاگرامی(2)

۱۷. کاربران پیشنهادی: کاربرانی که اینستاگرام به شما پیشنهاد می‌دهد را دنبال کنید. به تنظیمات بروید و روی نماد چرخ دنده در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید. روی «یافتن و دعوت از دوستان» و سپس «کاربران پیشنهادی» گزینه را انتخاب کنید. این مورد یکی از راه های ساده افزایش فالوور اینستاگرام است، آن را جدی بگیرید.

۱۸. پیدا کردن پست های جذاب: از olapic استفاده کنید تا به شما کمک کند ببینید کدام نوع عکس ها جذابیت بیشتری دارد. سپس تصاویر بیشتری از همان نوع ارسال کنید.
۱۹. موقعیت جغرافیایی را دریابید: از برچسب گذاری موقعیت جغرافیایی استفاده کنید. به ویژه اگر کسب و کار شما، محلی است حتما برچسب گذاری موقعیت مکانی را اضافه کنید. هنگامی که عکسهای خود را به صورت موقعیت مکانی تنظیم می کنید، افرادی که در همان منطقه هستند می‌توانند تصاویر شما را در صفحه موقعیت مکانی مشاهده کنند. این کار راهکاری عالی برای جلب توجه کاربران محلی است.
۲۰. به زودی: از عبارت به زودی، برای برنامه ریزی و انتشار پست های بعدی در اینستاگرام خود استفاده کنید. ارسال به طور مداوم، کلید افزایش تعداد فالوورهای شما در طول زمان است.
۲۱. متمرکز کار کنید: واقعا درگیر کار شوید. تمام راهنمایی ها، ترفندها و استراتژی های در رابطه با این موضوع در جهان، نمی توانند به اندازه درگیر شدن جدی شما در کار و رقابت مهم باشند. در مورد لایک کردن عکس ها و کامنت گذاشتن جدی قصد کنید که این کار را انجام دهید. به طور منظم افراد جدیدی را فالو کرده تا با پاسخ به نظرات و سوالات با آنها ارتباط برقرار کنید.
۲۲. عکس ترکیبی بزنید: از ترکیب چندین عکس و طراحی کلاژ برای تعامل بیشتر کمک بگیرید. از ابزاری مانند PicFrame برای ترکیب تا ۹ عکس یا فیلم استفاده کنید.
۲۳.mention بگیرید: از فردی تاثیر گذار بخواهید در پست هایش شما را تگ یا mention کند. اگر کاربر با نفوذی را در اینستاگرام می‌شناسید که محصولات شما را استفاده می‌کند می‌توانید از وی بخواهید شما را mention کند. این کار نتیجه می دهد و منجر به افزایش فالوور اینستاگرام تان خواهد شد.
 
۲۴. فیلترها: از فیلتر کردن استفاده کنید. تحقیقات نشان می دهد که تصاویر بدون فیلتر ایجاد تعامل نمی کنند.
۲۵. تاثیر رنگ آبی: عکس هایی از چیزهایی که آبی هستند، پست کنید. 
این تصاویر ۲۴ درصد بیشتر از عکس های نارنجی یا قرمز تاثیرگذار هستند.
۲۶. پست در اواسط هفته:  عکس های ارسال شده در اواسط هفته تعامل نسبتا بیشتری نسبت به سایر روزهای هفته ایجاد می ‌کنند.
۲۷. بخواهید نظر بدهند: از کلمه (نظر) در نوشتارهای خود استفاده کنید. طبق تحقیقات استفاده از این کلمه به طور قابل توجهی تاثیرگذار است.
۲۸. تاثیر چهره: از چهره در عکس ها استفاده کنید. دن زارلا متوجه شد که تصاویر حاوی چهره ۳۵٪ بیشتر از سایر تصاویر توجه کاربر را جلب کرده بود.
۲۹. تگ کردن افراد: در صورت مربوط بودن، افراد را به عکس های خود تگ کنید. این کار تضمین می کند که این عکس ها در فید های کاربر نمایش داده می شود و احتمال بیشتری وجود دارد که به اشتراک گذاشته شود.
۳۰. نور بیشتر در تصاویر بهتر است :عکس هایی که نور آن ۶۵-۸۵٪ است، ۲۴٪ بیشتر از تصاویر با نور ۴۵٪ بازدید می‌خورد.
 

نوشتن نظروبلاگ گروه آرتین

ارائه مطالب مفید و سودمند در زمینه طراحی سایت ، بازاریابی اینترنتی و بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)

مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین
تیم پشتیبانی مشتریان
درباره گروه فناوران آرتین

گروه فناوران آرتین با یک تیم با تجربه ، خدماتی چون طراحی سایت ، طراحی سیستم های اختصاصی تحت وب و تحت ویندوز و بهینه سازی سایت را بر اساس نیاز و سلیقه مشتریان ارائه می کند . این شرکت با بهره گیری از دانش و تکنولوژی های جدید برنامه نویسی توانسته با همت و پشتکار خود سیستم های پر قدرت و حرفه ای تحت وب همچون فروشگاهی ، شرکتی ، سازمانی ، صنعتی و سیستم های اختصاصی مورد نیاز کارخانجات را تولید و به عرصه فروش