تاثیر شبکه های اجتماعی در بهینه سازی وبسایت

تاثیر شبکه های اجتماعی در بهینه سازی وبسایت

اخیرا محبوبیت در شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک ،توییتر و گوگل پلاس اهمیت بیشتری برای موتورهای جستجو پیدا کرده و مهمترین عامل بر سئو سایت شده.اما موتورهای جستجو محبوبیت یک پیج یا صفحه ای اختصاصی را درمیان کاربران از کجا تشخیص می دهند؟
پاسخ به این سوال راحت نیست چون هر شبکه ی اجتماعی از سیاست های جداگانه (هرچندشبیه) استفاده میکنند.
تعداد کاربران،فالورها و دنبال کننده ها
تعداد کاربران یکی از معیارهای شناسایی میزان محبوبیت شبکه های اجتماعیست هر چه تعداد دنبال کننده ها یا همان فالوورهای صفحه ی شما در شبکه های اجتماعی بیشتر باشد موتورهای جستجو اهمیت بیشتری برای صفحه شما قائل خواهند بود
نظرات و کامنت ها و لایک ها
به کیفیت محتوای صفحه خود اهمیت دهید،با محتوا و مقالاتی که در صفحه اختصاصی خود قرا میدهید کاربران را درگیر و به چالش بکشید هر چقدر تعداد نظرات کاربران برای محتوای صفحات شما بیشترباشد ، تاثیر شبکه های اجتماعی بر سئو سایت افزایش خواهد یافت.
اشتراک گذاری و تاثیر شبکه های اجتماعی بر سئو سایت
براساس آمار کاربران تمایل زیادی به اشتراک گذاری محتوای جذاب دارند.پس از محتوای جذاب و مرتبط با موضوع فعالیت خود داشته باشید.
با داشتن سایت شما می توانید به راحتی مطالبی که به تازگی در سایتتان منتشر کرده اید را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.پیشنهاد ما به شما این است که برای افزایش رتبه خود در شبکه های اجتماعی فعالیت داشته باشید و مطالب جدید خود را به همراه لینک سایت خود در شبکه های اجتماعی منتشر کنید تا علاوه بر ورود بازدیدکنندگان بصورت مستقیم از این سایت ها رتبه بهتری نیز در موتورهای جستجوگر کسب نمایید .
توجه ویژه به گوگل پلاس
گوگل پلاس نسبت به سایر شبکه ها به تازگی وارد بازار شبکه های اجتماعی شده است اما از آنجاییکه این شبکه توسط خود گوگل تاسیس شده بی توجهی به آن کار بسیار دور از عقلی است.
سیگنال های اجتماعی گوگل بصورت "1+" دیده می شوند.1+ یعنی یک نظر مثبت برای وبسایت و در نتیجه یک اثر مثبت در رنکینگ سایت شما.همچنین تبلیغ و اشتراک گذاری ها نیز تاثیر مثبتی در بالا بردن رنکینگ سایت دارند و در این میان اشتراک گذاری هایی موثرتر هستند که از طرف افراد معتبر انجام پذیرد شبکه های اجتماعی گوگل نقش بسیار پررنگی را در افزایش رتبه ی سایت شما در موتورهای جستجو ایفا می کند.
ادامه مطلب را در پست های آتی دنبال کنید.
با نظرات و پیشنهادات خود ما را در ارائه مطالب مفید یاری کنید.

نوشتن نظروبلاگ گروه آرتین

ارائه مطالب مفید و سودمند در زمینه طراحی سایت ، بازاریابی اینترنتی و بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)

مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین
تیم پشتیبانی مشتریان
درباره گروه فناوران آرتین

گروه فناوران آرتین با یک تیم با تجربه ، خدماتی چون طراحی سایت ، طراحی سیستم های اختصاصی تحت وب و تحت ویندوز و بهینه سازی سایت را بر اساس نیاز و سلیقه مشتریان ارائه می کند . این شرکت با بهره گیری از دانش و تکنولوژی های جدید برنامه نویسی توانسته با همت و پشتکار خود سیستم های پر قدرت و حرفه ای تحت وب همچون فروشگاهی ، شرکتی ، سازمانی ، صنعتی و سیستم های اختصاصی مورد نیاز کارخانجات را تولید و به عرصه فروش