بازاریابی ویروسی

بازاریابی ویروسی

به طور آیده آل ، بازاریابی ویروسی یک ایده هوشمندانه ، شوکه کننده و آگاهانه است که دید بسیار جذابی به شما ارائه می کند.
بازاریابی ویروسی می تواند در قالب یک فیلم ، تبلیغات تلویزیونی ، کارتون ، تصویر جالب ، شعر ، موسیقی ، پیام سیاسی یا اجتماعی یایک آیتم خبری باشد. این بسیار عجیب است که مردم رابه استفاده از آن وادار می کند.
بازاریابی ویروسی ، از تاثیر شبکه اینترنت بهره برداری می کند و در دستیابی به تعداد بسیار زیادی از افراد موثر است ، به مانند یک ویروس در کامپیوتر که می تواند بسیاری از دستگاه ها را در سراسر دنیا تحت تاثیر قرار دهد.
همانند بسیاری از کلمات هشدار دهنده ، " بازاریابی ویروسی " برای افراد مختلف معانی متفاوتی دارد. اجرای بازاریابی ویروسی نیاز به ایجاد هشدار برای موفق بودن دارد. دو شکل اصلی بازاریابی ویروسی معروف به " word-of-mouth"    و "word-of-mouse "   هستند. هر دوشکل وابسته به شبکه های افراد جهت پخش کلام دارند. بازاریابی ویروسی در سبکه های اجتماعی نیز رخ می دهد.
با استفاده از تکنیک های بازاریابی ویروسی ، ترافیک با استفاده از e-mail  (دهان به دهان مجازی ) یا دهان به دهان واقعی جهت پراکندن پیام ، از شخصی به شخص دیگر ایجاد می شود.
 

نوشتن نظروبلاگ گروه آرتین

ارائه مطالب مفید و سودمند در زمینه طراحی سایت ، بازاریابی اینترنتی و بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)

مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین
تیم پشتیبانی مشتریان
درباره گروه فناوران آرتین

گروه فناوران آرتین با یک تیم با تجربه ، خدماتی چون طراحی سایت ، طراحی سیستم های اختصاصی تحت وب و تحت ویندوز و بهینه سازی سایت را بر اساس نیاز و سلیقه مشتریان ارائه می کند . این شرکت با بهره گیری از دانش و تکنولوژی های جدید برنامه نویسی توانسته با همت و پشتکار خود سیستم های پر قدرت و حرفه ای تحت وب همچون فروشگاهی ، شرکتی ، سازمانی ، صنعتی و سیستم های اختصاصی مورد نیاز کارخانجات را تولید و به عرصه فروش