الفبای بازاریابی آ : آینده نگری

الفبای بازاریابی     آ : آینده نگری

آینده از آن کسی است که امروز برای آن آماده می شود      مالکوم ایکس

یکی از قوی ترین محرک های بازاریابی ، نگاه به آینده است .
اگر کمی به انسانهای اطراف نگاه کنیم ، می بینیم که هر کدام دارای میزان متفاوتی از ثروت و موفقیت هستند . با نگاهی به گذشته این افراد در می یابیم آنهایی که اکنون از نظر ثروت و موفقیت شرایط مطلوبی دارند، در گذشته و ایام جوانی ، تلاش کرده اند و با آینده نگری فقط به موفقیت فکر کرده اند . به گفته پلو تارک : (( برای شب پیری ، در جوانی باید چوب جمع کرد . ))
بازاریابی یکی از مشاغل آینده دار در سراسر جهان است . ثروتمند ترین افراد جهان ، کارشان تجارت است و بازاریابی هم شاخه اصلی تجارت و بیزینس به شمار می رود . مطمئن ترین راه برای رسیدن به موفقیت در هر کاری ، این است که بدانیم چه مسیری را باید برویم ، زیرا راه در صورتی قابل تشخیص خواهد بود که مقصد را بدانیم . برای یک بازاریاب ، آینده درخشان یعنی تبدیل شدن به بزرگترین و بهترین در عرصه فروش .
برای رسیدن به این موفقیت ، راه طولانی ای پیش رو دارید ، که هر چقدر پشتکار ، انگیزه ، تلاش و علاقه بیشتری داشته باشید ، زودتر به مطلوب خود خواهید رسید . ضمن اینکه باید توجه داشته باشید موفقیت به معنای رسیدن به جایگاه خاصی نیست ، بلکه جاده موفقیت همیشه در حال ساخت است ، موفقیت در پیش رفتن و مداوم در حال حرکت بودن است ، چون اگرموفقیت زمان و مکان مشخص داشته باشد ، بعد از رسیدن به آن ، حرکت معنای خود را از دست می دهد ، در صورتی که در طبیعت هرچه از حرکت بایستد از کار افتاده تلقی می شود .

 موفقیت مساوی با رسیدن به هدف نیست ، خود سفر است.     جان ماکسول

الفبای بعدی در پست های آینده.

نوشتن نظروبلاگ گروه آرتین

ارائه مطالب مفید و سودمند در زمینه طراحی سایت ، بازاریابی اینترنتی و بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)

مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین
تیم پشتیبانی مشتریان
درباره گروه فناوران آرتین

گروه فناوران آرتین با یک تیم با تجربه ، خدماتی چون طراحی سایت ، طراحی سیستم های اختصاصی تحت وب و تحت ویندوز و بهینه سازی سایت را بر اساس نیاز و سلیقه مشتریان ارائه می کند . این شرکت با بهره گیری از دانش و تکنولوژی های جدید برنامه نویسی توانسته با همت و پشتکار خود سیستم های پر قدرت و حرفه ای تحت وب همچون فروشگاهی ، شرکتی ، سازمانی ، صنعتی و سیستم های اختصاصی مورد نیاز کارخانجات را تولید و به عرصه فروش