الفبای بازاریابی ر : روابط عمومی

الفبای بازاریابی  ر : روابط عمومی

اگر بخواهیم وسیع ترین مبحث بازاریابی را نام ببریم قطعا آن موضوع روابط عمومی خواهد بود . روابط عمومی یعنی شما باید به گونه ای باشید که عموم مردم بپسندند و در اکثر موقعیت ها قابل قبول باشید .
کت و شلوار لباس رسمی اکثر کشورهای جهان محسوب می شود که در تمامی شرایط  و مکانها قابل قبول است . پس بدیهی است که با لباس ورزشی نمی توان در جلسات رسمی حاضر شد.
مودبانه حرف زدن برای همه خوشایند است حتی برای افرادی که شاید خودشان در جمع های خصوصی و دوستانه از ادبیات نامناسب و نا متعارف استفاده می کنند . مطمعنا مخاطبان شما به فرد مودب واکنش مطلوبی نشان خواهند داد.
تن صدا باید ملایم و مناسب باشد ، نه بسیار آهسته و نه بسیار بلند . پس متناسب با فاصله ای که از مخاطب تان دارید باید به گونه ای صحبت کنید که کلمات شما به وضوح قابل تشخیص باشند .
مسئله دیگر ایجاد علاقه و احساس خوب نسبت به خودتان ، محصول و خدماتتان است . جری آکوف میگوید : (( مردم احساسی خرید می کنند ، اما عقلانی از آن دفاع می کنند )) پس وظیفه شما این است که احساس مشتری را نسبت به خود و محصول تان مثبت کنید ، که تنها راه این موضوع ، داشتن روابط عمومی قوی است . ضمنا به مشتری راه عقلانی دفاع کردن از تصمیمش را بیاموزید.
مهمترین عنصر فرمول موفقیت ، شیوه کنار آمدن با مردم است.
تئودور روزولت
 

نوشتن نظروبلاگ گروه آرتین

ارائه مطالب مفید و سودمند در زمینه طراحی سایت ، بازاریابی اینترنتی و بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)

مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین
تیم پشتیبانی مشتریان
درباره گروه فناوران آرتین

گروه فناوران آرتین با یک تیم با تجربه ، خدماتی چون طراحی سایت ، طراحی سیستم های اختصاصی تحت وب و تحت ویندوز و بهینه سازی سایت را بر اساس نیاز و سلیقه مشتریان ارائه می کند . این شرکت با بهره گیری از دانش و تکنولوژی های جدید برنامه نویسی توانسته با همت و پشتکار خود سیستم های پر قدرت و حرفه ای تحت وب همچون فروشگاهی ، شرکتی ، سازمانی ، صنعتی و سیستم های اختصاصی مورد نیاز کارخانجات را تولید و به عرصه فروش