الفبای بازاریابی ث : ثبات قدم

الفبای بازاریابی  ث : ثبات قدم

« رمز موفقیت ، در ثبات قدم نهفته است.» بنجامین فرانکلین 
 ثابت قدم بودن یعنی بعد از آن که هدف مشخص و حرکت به سمتش آغاز شد، پیوسته به سمت آن گام برداریم ، نه این که در میانه راه انگیزه مان را از دست بدهیم و از ادامه دادن مسیر منصرف شویم.
یعنی تلاش مداوم داشته باشیم
برتراند راسل می گوید : هیچ دستاورد بزرگی بدون تلاش مداوم امکان پذیر نیست.
کارهای کوچک وقت و تلاش زیادی نمی خواهد ، اما کارهای بزرگ ، دلیل بزرگ بودنشان این است که نیاز به وقت ، صرف انرژی و پشتکار دارند. حال برای این که کسی در راه رسیدن به هدفش ثابت قدم باشد ، توجه به نکات زیر مفید است:
1- اهدافتان را مشخص کنید : قبل از این که بتوانید ثبات قدمتان را توسعه دهید و در نهایت به اهداف تان برسید ،ابتدا آرزوها و خواسته هایتان را مشخص کنید.
      رالف والدو امرسون : موفقیت نام دیگر پایداری در هدف است.
2- پیدا کردن راه رسیدن به هدف : وقتی راه را بدانید ، سریع تر به هدف می رسید و البته لزومی ندارد فقط یک راه را انتخاب کنید ، بلکه باید چند راهکار در سر داسته باشید که اگر یکی از آنها عملی نشد ، از دیگری استفاده کنید.
      ریچارد والتز : در صورتی که بدانی کارها را چگونه باید انجام دهی ، انجام هر کاری آسان خواهد بود.
3- نسبت به هدف خوش بین باشید : مسیر موفقیت بسیار پرپیچ و خم  و پر فراز و نشیب است ، پس دید شما باید به گونه ای باشد که بعد از هر شکست دوباره به راه ادامه دهید. پس اجازه دهید خوش بینی شما به ثبات قدم تان کمک کند.
       وینستون چرچیل : انسان بدبین در هر فرصتی سختی را می بیند ، اما انسان خوش بین فرصت را در هر سختی.
4- نظم : یکی از عواملی که امکان دارد ثبات قدم را متزلزل کند ، بی نظمی است . پس با رعایت نظم ، ثبات قدم خود را محکم تر کنید.
         جواهر لعل نهرو: در زندگی چیزی بدتر و خطرناک تر از بی نظمی نیست.
« کسی که دارای عزم راسخ است ، جهان را به میل خود تغییر می دهد. » گوته
 برای آگاهی ازادامه الفبای بازاریابی با ما همراه باشید

نوشتن نظروبلاگ گروه آرتین

ارائه مطالب مفید و سودمند در زمینه طراحی سایت ، بازاریابی اینترنتی و بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)

مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین
تیم پشتیبانی مشتریان
درباره گروه فناوران آرتین

گروه فناوران آرتین با یک تیم با تجربه ، خدماتی چون طراحی سایت ، طراحی سیستم های اختصاصی تحت وب و تحت ویندوز و بهینه سازی سایت را بر اساس نیاز و سلیقه مشتریان ارائه می کند . این شرکت با بهره گیری از دانش و تکنولوژی های جدید برنامه نویسی توانسته با همت و پشتکار خود سیستم های پر قدرت و حرفه ای تحت وب همچون فروشگاهی ، شرکتی ، سازمانی ، صنعتی و سیستم های اختصاصی مورد نیاز کارخانجات را تولید و به عرصه فروش