الفبای بازاریابی ت : ترس ممنوع

الفبای بازاریابی ت : ترس ممنوع

 « کسی که از شکست بترسد شکست خواهد خورد. » ناپلئون بناپارت
یکی از عوامل بازدارنده انسان از برخی کارها ترس است .اما به یادداشته باشید که وقتی افراد دیگری در زمینه کاری شان موفق شده اند ، پس امکان موفقیت شما نیز بسیار زیاد است .
اگر می خواهید بدانید که موفق خواهید شد یا نه ؟! باید امتحان کنید.اگر می ترسید  علت ترس این است که دانش کافی در مورد آن مسئله ندارید ، چون آنهایی که موفق شده اند حتما مطالعه زیادی داشته اند. فلورانس اسکاول شین می گوید: ترس ، تنها دشمن آدمیست . هرگاه بترسید شکست می خورید.
ترس را می توان با مطالعه ،دقت ،احتیاط ،کسب تجربه و آزمایش از بین برد ، نه اینکه به خاطر ترس از شکست ، کاری را رها کرد.
گاهی اوقات ترس از وجود مانع ، از خود مانع مخرب تر است ، چون امکان دارد در آن راهی که شما می خواهید قدم بذارید  اصلا مانعی وجود نداشته باشد، اما شما از ترس برخورد با مانع اصلا آن راه را نمی روید. شما در صورت انجام دادن کاری اگر موفق شوید ، که به هدف رسیده اید ، اما اگر به نتیجه مطلوب نرسید ، در عوض تجربه کسب کرده اید که در هر صورت دستاورد داشته اید .اما اگر قدم در راه نگذارید ، هر دو نتیجه را از دست خواهید داد.
فراموش نکنیم که غرق شدن،در آب افتادن نیست،در آب ماندن است .
هیچ گاه از زمین خوردن نترسید،زیرا زمین خوردن مهم نیست ، این که بعد از زمین خوردن برخیزی ، مهم است . ترس فقط به میزانی که باعث شود حواس مان را جمع کنیم کافی است.
استفان کاوی می گوید : « پیش از آنکه بالارفتن از نردبان موفقیت را شروع کنید ، ابتدا مطمئن شوید که نردبان را به جای محکمی تکیه داده اید.» یعنی فکر همه جوانب را بکنید.
 « شکست عامل نیروبخش است نه بازدارنده ، هر شکست بذری از موفقیت در دل دارد. »  ناپلئون هیل  
 

نوشتن نظروبلاگ گروه آرتین

ارائه مطالب مفید و سودمند در زمینه طراحی سایت ، بازاریابی اینترنتی و بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)

مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین
تیم پشتیبانی مشتریان
درباره گروه فناوران آرتین

گروه فناوران آرتین با یک تیم با تجربه ، خدماتی چون طراحی سایت ، طراحی سیستم های اختصاصی تحت وب و تحت ویندوز و بهینه سازی سایت را بر اساس نیاز و سلیقه مشتریان ارائه می کند . این شرکت با بهره گیری از دانش و تکنولوژی های جدید برنامه نویسی توانسته با همت و پشتکار خود سیستم های پر قدرت و حرفه ای تحت وب همچون فروشگاهی ، شرکتی ، سازمانی ، صنعتی و سیستم های اختصاصی مورد نیاز کارخانجات را تولید و به عرصه فروش