افزایش رتبه سایت با درج ویدئو در آپارات

افزایش رتبه سایت با درج ویدئو در آپارات

برای درج ویدئو در سایت خود می توانید از روش های مختلفی استفاده نمایید.اما یکی از ساده ترین راهها برای درج ویدئو در وبسایت استفاده از سرویس های رایگان اشتراک ویدئو مانند سایت آپارات می باشد.
به کمک این سرویس می توانید ویدئو خود را در سایز دلخواه در هر جایی از وبسایت خود نمایش دهید و همچنین از طریق مشاهده ویدئو توسط کاربران آپارات نیز ترافیک ورودی بیشتری به وبسایت خود کسب نمایید.
برای درج ویدئو در سایت خود می بایست مراحل زیر را انجام دهید:   
1-ثبت نام در سایت آپارات یا به عبارت دیگرساخت یک شبکه ویدئویی اینترنتی
2-بارگذاری فیلم در آپارات و تعیین مشخصات ویدئو
3-گرفتن کد نمایش در وبسایت
4-و در آخر قرار دادن کد نمایش فیلم در وبسایت برای نمایش به بازدید کنندگان
در مرحله اول شما برای خود یک حساب کاربری در آپارات بسازید،برای اینکار به آدرس http//www.aparat.com
مراجعه نمایید و یک حساب کاربری ایجاد کنید.بعد از ثبت نام وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت بارگذاری ویدئو،فایل خود را انتخاب و آپلود کنید.پس از آپلود ویدئو در صفحه ی مربوط آن می توانید کد ویدئو جهت درج در وبسایت خود را دریافت کنید.
برای دریافت کد باید در صفحه مربوط به ویدئوروی سربرگ دریافت کد ویدئو که زیر ویدئو قرار دارد کلیک کنید سپس گزینه دریافت کد iframe را انتخاب کنید شما می توانید سایز دلخواهی که تمایل دارید برای فایل خود انتخاب کنید تا به همان اندازه ویدئو در سایت شما نشان داده شود برای اینکار باید عرض وبسایت خود را بدانید که عرض فایل از آن بیشتر نشود.پس از انتخاب سایز دلخواه کد نمایش داده شده در کادر را کپی نمایید.
پس از کپی کردن کد می توانید ویدئو موردنظر را در هرجایی از وبسایت خود قرار دهید.
برای اینکار به بخش ویرایش صفحه یا خبر مورد نظر در سایت خود بروید و در قسمت ویرایشگر متن بر روی دکمه"منبع" کلیک کنید و کدی که در قسمت قبل کپی کرده اید را بدون هیچ تغییری در انتهای بخش کدهای منبع صفحه ی مورد نظر خود درج نمایید.
پس از انجام این مراحل باید قادر باشید ویدئو مورد نظر را در این صفحه مشاهده کنید.

نوشتن نظروبلاگ گروه آرتین

ارائه مطالب مفید و سودمند در زمینه طراحی سایت ، بازاریابی اینترنتی و بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)

مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین
تیم پشتیبانی مشتریان
درباره گروه فناوران آرتین

گروه فناوران آرتین با یک تیم با تجربه ، خدماتی چون طراحی سایت ، طراحی سیستم های اختصاصی تحت وب و تحت ویندوز و بهینه سازی سایت را بر اساس نیاز و سلیقه مشتریان ارائه می کند . این شرکت با بهره گیری از دانش و تکنولوژی های جدید برنامه نویسی توانسته با همت و پشتکار خود سیستم های پر قدرت و حرفه ای تحت وب همچون فروشگاهی ، شرکتی ، سازمانی ، صنعتی و سیستم های اختصاصی مورد نیاز کارخانجات را تولید و به عرصه فروش