اشتباهات فروشندگی(نپرداختن با تمام وجود به کار )

اشتباهات فروشندگی(نپرداختن با تمام وجود به کار )

با تمام وجود به کار خود بپردازید
همانطور که تمام فکر و ذکر خود را متوجه کسب درآمد بیشتر می کنید بهمان میزان نیز باید به مساله فروش و بازاریابی بیندیشید.برای اندیشیدن به این مساله حتی پانزده ساعت در روز کافی نیست بلکه تمام روزهای سال باید به مساله فروش بیندیشید.
امروزه در کار بازرگانی اساسی ترین واژه ای که با کامه ی پول مترادف است کلمه شوق هست.دو مفهوم دیگر که در پی خواهند آمد استفاده از امکانات و اتمام کار است.

برای اینکه شما نیز در کار فروش و جذب مشتری موفق باشید باید زمانی که به کاری مشغولید با تمام وجود همه ی تمرکزتان به آن کار معطوف باشد.شما باید به قدری به کار جذب مشتری بپردازید که نهایتا بتوانید مشتری را با با کالا یا خدمات خود متقاعد کنید .باید چنان در کار غرق باشید که گذشت زمان و حتی وقت ناهار یا فکر اینکه تیم فوتبال مورد علاقه شما برنده است یا بازنده بهیچ وجه توجهتان را جلب نکند.
منظور این نیست که وقتی برای تفریح باقی نگذارید ،منظور علاقه نشان دادن به کار است.
پشتکار بدون انضباط کاری نتیجه ای جز بهم ریختگی امور نخواهد داشت.
استفاده از امکانات :
استفاده از تمام آن چیزهایی در اختیار دارید شانس موفقیت شما را افزایش می دهد.از کاتالوگ و بروشورهای شرکت برای کسب اطلاعات در مورد کالای مورد فروش پیدا کنید با مکدیر فروش خود مدام ملاقات کنید در مورد عملکرد شرکت به گفتگو بنشینید و از این راه ایده ها و پیشنهادات جدید بیابید.د رمورد فروش مطالعه کنید سمینارهای فروش شرکت کنید علم خود را در مورد فروش افزایش دهید.
حتما نباید ابزار کار چیزهایی باشند که در دست جا بگیرند.آیا دفتر و تشکیلات خود را به مشتریان خود نشان داده اید ؟ موفقیتهای گذشته خود را برا ی مشتریان مطرح کرده اید؟ آیا مشتریان دائمی و نیز مشتریان علاقمند را به محافل اجتماعی شرکت دعوت کرده اید؟ابتکار داشته باشید.
اتمام کار:
اگر تمام کتابهای موجود در مورد فروش  و موفقیت را مطالعه کنید باز هم بدون تلاش در اتمام کار فایده ای ندارد.
نگذارید علمی شدن کار شما را فلج کند ،تحقیق و علمی برخوردکردن موثر است اما نباید فراموش کنید که اگر به مشتریان خود مراجعه نکنید تمام تلاشهایتان نقش بر آب می شود.
این را فراموش نکنید که فروش فروش است یعنی دنبال مشتری رفتن و با او صحبت کردن.نگذارید طرز فکر شما درباره فروش غیر از سه مفهوم زیر باشد.
درباره سه مفهوم مهم در فروش ،پشتکار ،اتمام کارو استفاده از تمام امکانات ،سوال اینستکه چگونه می توان این سه مفهوم را در کار خود گنجانید؟پاسخ سوال بصورت زیر است:
فهرستی از کارهای روزانه خود تهیه کنید.قبل از شروع روز کاری ،کارهای مهم ان روز را مشخص و اولویت بندی کنید و با اشتیاق تمام کار کنید تا موفق به انجام کارهای یادداشت شده شوید.
همیشه انگیزه خود را بالا نگه دارید و در هر ماه یک ابتکار و ایده جدید داشته باشید.
کار خود را زود شروع کنید.سعی کنید ۴۵ دقیقه  زودتر از دیگر کارمندان به دفتر خود بیایید.باورتان نمی شود چقدر کارهایتان جلو می افتد.زود آمدن یک مزیت است.
پشتکار داشته باشید اما همراه با انضباط کاری.

 

نوشتن نظروبلاگ گروه آرتین

ارائه مطالب مفید و سودمند در زمینه طراحی سایت ، بازاریابی اینترنتی و بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)

مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین
تیم پشتیبانی مشتریان
درباره گروه فناوران آرتین

گروه فناوران آرتین با یک تیم با تجربه ، خدماتی چون طراحی سایت ، طراحی سیستم های اختصاصی تحت وب و تحت ویندوز و بهینه سازی سایت را بر اساس نیاز و سلیقه مشتریان ارائه می کند . این شرکت با بهره گیری از دانش و تکنولوژی های جدید برنامه نویسی توانسته با همت و پشتکار خود سیستم های پر قدرت و حرفه ای تحت وب همچون فروشگاهی ، شرکتی ، سازمانی ، صنعتی و سیستم های اختصاصی مورد نیاز کارخانجات را تولید و به عرصه فروش